درحال انجام...
0 %
استعدادیابی

استعدادیابی


برگزیدگان بخش استعدادیابی که به مدت یک سال تحت آموزش برگزیده بخش استادی رویداد ملی خوشنویسی ع، آقای رحیمی عهد قرار خواهند گرفت: ۱. یوسف نیرومندی (مرودشت) ۲. سحر کلانتر نیستانکی (قم) ۳. محسن صحرایی بیرانوند (خرم آباد) ۴. سیدعلی غازی (اردکان) ۵. مجتبی بهمن زادگان (روستای خاردان_ چهارمحال بختیار...

استعدادیابی

استعدادیابی


اسامی برگزیدگان بخش استعدادیابی که به مدت یک سال تحت آموزش استاد معینخواه قرار خواهند گرفت: ۱. مطهره عموشاهی ۲. علی مردانی ۳. مهران گونجی ۴. ریحانه خلیلیان فرد ۵. فرزانه غلامی ۶. ملیکا کوشکی...

استعدادیابی

استعدادیابی


اسامی برگزیدگان بخش استعدادیابی که به مدت یک سال تحت آموزش استاد معینخواه قرار خواهند گرفت: ۱. سیدمهدی موسوی ۲‌. علی رحیمی نژادان ۳. محمد مقتدری ۴. فاطمه قاسمی ۵‌. متین اعتباریان...

عودت آثار

عودت آثار


دبیرخانه رویداد ملی خوشنویسی ع، به اطلاع شرکت کنندگان محترم می رساند که تمامی آثار از نگارخانه تارونه جمع آوری و در حال بسته بندی می باشد و در اسرع وقت عودت داده خواهد شد....

اسامی برگزیده های بخش استعدادیابی

اسامی برگزیده های بخش استعدادیابی


۱. فاطمه قاسمی ۲. محمد مقتدری ۳. سیدمهدی موسوی ۴. علی مردانی ۵. مهران گونجی ۶. امیر مالک مالکی ۷. علی رحیمی نژادان ۸. مطهره عموشاهی ۹. سحر کلانتر نیستانکی ۱۰. مریم یوسف زاده ۱۱. عطیه متقی ۱۲. آیدا قدمی ۱۳. مهناز عزتی ۱۴. یوسف سعیدی ۱۵. کوثر اختیاری ۱۶. ریحانه خلیلیان فرد ۱۷. سیدعلی غ...

اسامی تقدیری های نخستین رویداد ملی خوشنویسی ع

اسامی تقدیری های نخستین رویداد ملی خوشنویسی ع


اسامی به ترتیب حروف الفبا می باشد. ۱. محمد حسین نژاد اصل ۲. مجتبی رحم دار ۳. مهدی فیروزی ۴. امیر قادری ۵. نجف مسعودی

آیین اختتامیه رویداد ملی خوشنویسی ع

آیین اختتامیه رویداد ملی خوشنویسی ع


آیین اختتامیه نخستین رویداد ملی خوشنویسی ع برگزار شد. آیین نخستین رویداد ملی خوشنویسی ع در حالی با حضور چهره های سرشناس خوشنویسی کشور در جهرم برگزار گردید که در آن استاد یدالله کابلی، استاد علی شیرازی و استاد احمد ضابطی جهرمی (پدرعلم تدوین ایران) به عنوان مهمانان ویژه و بیش از بیست استاد برتر ایر...

اسامی برگزیدگان بخش استادی و فوق ممتاز

اسامی برگزیدگان بخش استادی و فوق ممتاز


اسامی به ترتیب حروف الفبا می باشد. سطح استادی: ۱. هادی آقایی ۲. محمود رحیمی عهد ۳. سیدپیمان سادات نژاد ۴. محمدجواد شکوهی فر ۵. مصطفی عابدینی ۶. محمد عبدالهی ۷. حامد فقیهی سطح فوق ممتاز: ۱. محمد اوجی نژاد ۲. هیلدا خدر ۳. امیر دانش مراغی ۴. روح الله شاه کرمی ۵. محمدرضا صفاییان ۶. مح...

اسامی راه یافتگان بخش رقابتی به مرحله دوم داوری رویداد ملی خوشنویسی ع

اسامی راه یافتگان بخش رقابتی به مرحله دوم داوری رویداد ملی خوشنویسی ع


بخش استادی: 1. محمد عبدالهی 2.مصطفی عابدینی 3.محمد امین حسن زاده 4.محمود رحیمی عهد 5.محمد جواد شکوهی فرد 6.مجتبی شریفی 7.حامد فقیهی 8.میرجمال جمالی 9.سید پیمان سادات نژاد 10.علی طوفانی 11.هادی آقایی قود چانکی 12.سید مرتضی جعفری 13.احد صباحی کیا 14. نیما الیکایی ۱۵. اصغر محمدی البر...

تمدید مهلت ارسال آثار

تمدید مهلت ارسال آثار


بنا به تصمیم دبیرخانه و شورای سیاست گذاری رویداد ملی خوشنویسی ع، مهلت ارسال آثار تا ۱۵ مهرماه تمدید گردید.